SOK Knallen Altea 30 april – 7 maj 2022
För att anmäla dig till resan ber vi dig fylla i samtliga uppgifter nedan. Anmälningsavgist skall vara AKI Travel tillhanda senast 30 november. Anmälan är bindande.
Per person i SEK 8600
I priset ingår:
- Flyg Göteborg – Alicante t/r med Norwegian
- Dagsaktuella flygplatsskatter inkl 1 incheckat bagage á 23kg
- Ankomsttransfer inkl guideassistans
- 7 nätter i twinrum på Hotel Cap Negret med balkong inkl frukost
- Helpension (dryck ej inkluderat)
- Avresetransfer utan assistans
- 2.67% marginalmoms (EU-moms)
I anmälan nedan kan du välja om du önskar enkelrum mot ett tillägg. Enkelrummen är i mån av plats. Om enkelrummen skulle ta slut finns möjlighet att bo i ett twinrum för eget bruk.
Tillägg för Enkelrum 7 nätter SEK 3900
Twinrum för egenbruk 7 nätter SEK 5295
Vi erbjuder Goudas avbeställningsförsäkring. Kostnad för detta avbeställningsskydd är 6% av resans totala pris. Försäkringen måste köpas i samband med er beställning. Läs mer om försäkringen här.
Efter att vi mottagit din anmälan kommer en faktura/länk för kortbetalning att sickas till din mailadress med en anmälningsavgift på 2500 SEK per person.
Har ni frågor eller funderingar kring resan, kontakta Frida Stallgård på AKI Travel 033-444222 frida@akitravel.se