Webbplatsen använder cookies för att förbättra upplevelsen. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du att cookies används. Läs mer om cookies här.

OK
Telefon: 033-444 222

Kontakta oss

AKI Travel

Telefon: +46 33 444 222
Affärsresor: affarsresor@akitravel.se
Gruppresor: gruppresor@akitravel.se

Organisationsnr: 556379-9948

BORÅS : Stora Brogatan 36, 503 35 Borås
GÖTEBORG : Kungsgatan 7A, Göteborg
VARBERG : Birger Svenssons v. 34A, 432 40 Varberg

    Kontakta oss vid frågor


    Öppettider: Vardagar 08.00-17.00

    Jourservice
    Om du behöver snabb hjälp utanför ordinarie öppettider. Kostnad för jourärenden tillkommer. +46 33 444 227

    Läs mer här

    Vi som hjälper dig på AKI Travel

    Affärsresor/Grupp & Konferens

    Christine Alfonsi (Online)

    033-444 222

    christine@akitravel.se

    Frida Stallgård (Grupp/Konferens)

    033-444 222

    frida@akitravel.se

    Lina Roodt (Grupp/konferens)

    033-444 222

    lina@akitravel.se

    Christina Majzik (Föräldraledig)

    Ledning, IT och administration

    Magnus Järrenfors (VD)

    033-444 222

    magnus@akitravel.se

    Mikael Baronowsky

    033-444 222

    mikael@akitravel.se